Lavassaare

Předchozí Zpět Následující

Pracoviště strojvedoucího je až funkcionalisticky krásné. Kromě autentické výzdoby není na řídícím pultu vůbec nic přebytečného. Lavassaare, EST 30. 3. 2018

Pracoviště strojvedoucího je až funkcionalisticky krásné. Kromě autentické výzdoby není na řídícím pultu vůbec nic přebytečného.Pracoviště strojvedoucího je až funkcionalisticky krásné. Kromě autentické výzdoby není na řídícím pultu vůbec nic přebytečného.Pracoviště strojvedoucího je až funkcionalisticky krásné. Kromě autentické výzdoby není na řídícím pultu vůbec nic přebytečného.Pracoviště strojvedoucího je až funkcionalisticky krásné. Kromě autentické výzdoby není na řídícím pultu vůbec nic přebytečného.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_lavassaare/raselinova_draha_v_lavassaare_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze