Tootsi

Předchozí Zpět Následující

Zde se nacházela hlavní část tootsijské stanice. Koleje se táhly doleva až za nově postavený plot a doprava skrz miniaturní remízu a dílny. Tootsi, EST 31. 3. 2018

Zde se nacházela hlavní část tootsijské stanice. Koleje se táhly doleva až za nově postavený plot a doprava skrz miniaturní remízu a dílny.Zde se nacházela hlavní část tootsijské stanice. Koleje se táhly doleva až za nově postavený plot a doprava skrz miniaturní remízu a dílny.Zde se nacházela hlavní část tootsijské stanice. Koleje se táhly doleva až za nově postavený plot a doprava skrz miniaturní remízu a dílny.Zde se nacházela hlavní část tootsijské stanice. Koleje se táhly doleva až za nově postavený plot a doprava skrz miniaturní remízu a dílny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_tootsi/raselinova_draha_v_tootsi_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze