Tootsi

Předchozí Zpět Následující

Za rozbřesku se vydáváme prozkoumat skromnou síť kolejí, která zbyla z rozsáhlé nákladové stanice v areálu závodu na výrobu rašelinových briket. Tootsi, EST 31. 3. 2018

Za rozbřesku se vydáváme prozkoumat skromnou síť kolejí, která zbyla z rozsáhlé nákladové stanice v areálu závodu na výrobu rašelinových briket.Za rozbřesku se vydáváme prozkoumat skromnou síť kolejí, která zbyla z rozsáhlé nákladové stanice v areálu závodu na výrobu rašelinových briket.Za rozbřesku se vydáváme prozkoumat skromnou síť kolejí, která zbyla z rozsáhlé nákladové stanice v areálu závodu na výrobu rašelinových briket.Za rozbřesku se vydáváme prozkoumat skromnou síť kolejí, která zbyla z rozsáhlé nákladové stanice v areálu závodu na výrobu rašelinových briket.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Raselinova_draha_v_tootsi/raselinova_draha_v_tootsi_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze