Ix-Xagħra

Zpět Následující

Romantický, lehce orientální vzhled nedostavěné restaurace a hotelu podtrhuje její tradiční konstrukce z přesných kamenných bloků nařezaných jako stavebnice na tvary, jež drží pohromadě prakticky bez pojiva. To je ovšem současně kamenem úrazu, neboť maltské domy (bez malty) nejsou soudržné a v případě nepevného podloží se rychle rozpadají. Ix-Xagħra, MLT 25. 1. 2020

Romantický, lehce orientální vzhled nedostavěné restaurace a hotelu podtrhuje její tradiční konstrukce z přesných kamenných bloků nařezaných jako stavebnice na tvary, jež drží pohromadě prakticky bez pojiva. To je ovšem současně kamenem úrazu, neboť maltské domy (bez malty) nejsou soudržné a v případě nepevného podloží se rychle rozpadají.Romantický, lehce orientální vzhled nedostavěné restaurace a hotelu podtrhuje její tradiční konstrukce z přesných kamenných bloků nařezaných jako stavebnice na tvary, jež drží pohromadě prakticky bez pojiva. To je ovšem současně kamenem úrazu, neboť maltské domy (bez malty) nejsou soudržné a v případě nepevného podloží se rychle rozpadají.Romantický, lehce orientální vzhled nedostavěné restaurace a hotelu podtrhuje její tradiční konstrukce z přesných kamenných bloků nařezaných jako stavebnice na tvary, jež drží pohromadě prakticky bez pojiva. To je ovšem současně kamenem úrazu, neboť maltské domy (bez malty) nejsou soudržné a v případě nepevného podloží se rychle rozpadají.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Restaurace_ulysses_lodge_xaghra/restaurace_ulysses_lodge_xaghra-1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze