Ix-Xagħra

Předchozí Zpět Následující

Kupodivu nelze maltským stavbám vytknout ani typický neduh architektury převážně muslimských zemí - tedy přehnanou konzervativnost, známou třeba z Turecka, kde vypadají budovy už tisíc let pořád stejně. Stavby jsou originální a přesto neuráží svojí extravagancí. Ix-Xagħra, MLT 25. 1. 2020

Kupodivu nelze maltským stavbám vytknout ani typický neduh architektury převážně muslimských zemí - tedy přehnanou konzervativnost, známou třeba z Turecka, kde vypadají budovy už tisíc let pořád stejně. Stavby jsou originální a přesto neuráží svojí extravagancí.Kupodivu nelze maltským stavbám vytknout ani typický neduh architektury převážně muslimských zemí - tedy přehnanou konzervativnost, známou třeba z Turecka, kde vypadají budovy už tisíc let pořád stejně. Stavby jsou originální a přesto neuráží svojí extravagancí.Kupodivu nelze maltským stavbám vytknout ani typický neduh architektury převážně muslimských zemí - tedy přehnanou konzervativnost, známou třeba z Turecka, kde vypadají budovy už tisíc let pořád stejně. Stavby jsou originální a přesto neuráží svojí extravagancí.Kupodivu nelze maltským stavbám vytknout ani typický neduh architektury převážně muslimských zemí - tedy přehnanou konzervativnost, známou třeba z Turecka, kde vypadají budovy už tisíc let pořád stejně. Stavby jsou originální a přesto neuráží svojí extravagancí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Restaurace_ulysses_lodge_xaghra/restaurace_ulysses_lodge_xaghra-14.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze