Ix-Xagħra

Předchozí Zpět Následující

Zátoku Ir-Ramla l-Ħamra včetně nedokončené restaurace Ulysses Lodge lze pozorovat z vápencové jeskyně Mixta. Na protějším kopci se nachází podobná ale větší Kalypsina jeskyně, ve které podle pověsti Kalypsó věznila Odyssea. Ix-Xagħra, MLT 25. 1. 2020

Zátoku Ir-Ramla l-Ħamra včetně nedokončené restaurace Ulysses Lodge lze pozorovat z vápencové jeskyně Mixta. Na protějším kopci se nachází podobná ale větší Kalypsina jeskyně, ve které podle pověsti Kalypsó věznila Odyssea.Zátoku Ir-Ramla l-Ħamra včetně nedokončené restaurace Ulysses Lodge lze pozorovat z vápencové jeskyně Mixta. Na protějším kopci se nachází podobná ale větší Kalypsina jeskyně, ve které podle pověsti Kalypsó věznila Odyssea.Zátoku Ir-Ramla l-Ħamra včetně nedokončené restaurace Ulysses Lodge lze pozorovat z vápencové jeskyně Mixta. Na protějším kopci se nachází podobná ale větší Kalypsina jeskyně, ve které podle pověsti Kalypsó věznila Odyssea.Zátoku Ir-Ramla l-Ħamra včetně nedokončené restaurace Ulysses Lodge lze pozorovat z vápencové jeskyně Mixta. Na protějším kopci se nachází podobná ale větší Kalypsina jeskyně, ve které podle pověsti Kalypsó věznila Odyssea.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Restaurace_ulysses_lodge_xaghra/restaurace_ulysses_lodge_xaghra-2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze