Ix-Xagħra

Předchozí Zpět Následující

Objekt restaurace jasně dominuje skalnaté stráni pod Xagħrou. Pláň nad zátokou je hustě zastavěna a místní úřady dnes omezují výstavbu dalších domů - ostrov Gozo je svojí rozlohou menší než Jihlava a s apetitem, který mají developeři, by trvalo jej úplně zastavět jen pár týdnů. Ix-Xagħra, MLT 25. 1. 2020

Objekt restaurace jasně dominuje skalnaté stráni pod Xagħrou. Pláň nad zátokou je hustě zastavěna a místní úřady dnes omezují výstavbu dalších domů - ostrov Gozo je svojí rozlohou menší než Jihlava a s apetitem, který mají developeři, by trvalo jej úplně zastavět jen pár týdnů.Objekt restaurace jasně dominuje skalnaté stráni pod Xagħrou. Pláň nad zátokou je hustě zastavěna a místní úřady dnes omezují výstavbu dalších domů - ostrov Gozo je svojí rozlohou menší než Jihlava a s apetitem, který mají developeři, by trvalo jej úplně zastavět jen pár týdnů.Objekt restaurace jasně dominuje skalnaté stráni pod Xagħrou. Pláň nad zátokou je hustě zastavěna a místní úřady dnes omezují výstavbu dalších domů - ostrov Gozo je svojí rozlohou menší než Jihlava a s apetitem, který mají developeři, by trvalo jej úplně zastavět jen pár týdnů.Objekt restaurace jasně dominuje skalnaté stráni pod Xagħrou. Pláň nad zátokou je hustě zastavěna a místní úřady dnes omezují výstavbu dalších domů - ostrov Gozo je svojí rozlohou menší než Jihlava a s apetitem, který mají developeři, by trvalo jej úplně zastavět jen pár týdnů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Restaurace_ulysses_lodge_xaghra/restaurace_ulysses_lodge_xaghra-3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze