Ix-Xagħra

Předchozí Zpět Následující

Na ramelské pláži se návštěvníci koupou celoročně, pobřeží lemují palmy. Vstupme nyní do kamenného komplexu oOdysseovy šopy a prohlédněme si jej blíže. Ix-Xagħra, MLT 25. 1. 2020

Na ramelské pláži se návštěvníci koupou celoročně, pobřeží lemují palmy. Vstupme nyní do kamenného komplexu oOdysseovy šopy a prohlédněme si jej blíže.Na ramelské pláži se návštěvníci koupou celoročně, pobřeží lemují palmy. Vstupme nyní do kamenného komplexu oOdysseovy šopy a prohlédněme si jej blíže.Na ramelské pláži se návštěvníci koupou celoročně, pobřeží lemují palmy. Vstupme nyní do kamenného komplexu oOdysseovy šopy a prohlédněme si jej blíže.Na ramelské pláži se návštěvníci koupou celoročně, pobřeží lemují palmy. Vstupme nyní do kamenného komplexu oOdysseovy šopy a prohlédněme si jej blíže.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Restaurace_ulysses_lodge_xaghra/restaurace_ulysses_lodge_xaghra-4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze