Ix-Xagħra

Předchozí Zpět Následující

Na zdi u vstupu do kuchyně je jasně vidět neblahý vliv nestavilního podloží na stavbu v tradičním maltském stylu - paradoxne bez malty. Stěny běžně drží pohormadě jen díky naprosto přesnému opracování a vlastní váze vápencových bloků, případně s velmi tenkou vrstvičkou pojiva. Ix-Xagħra, MLT 25. 1. 2020

Na zdi u vstupu do kuchyně je jasně vidět neblahý vliv nestavilního podloží na stavbu v tradičním maltském stylu - paradoxne bez malty. Stěny běžně drží pohormadě jen díky naprosto přesnému opracování a vlastní váze vápencových bloků, případně s velmi tenkou vrstvičkou pojiva.Na zdi u vstupu do kuchyně je jasně vidět neblahý vliv nestavilního podloží na stavbu v tradičním maltském stylu - paradoxne bez malty. Stěny běžně drží pohormadě jen díky naprosto přesnému opracování a vlastní váze vápencových bloků, případně s velmi tenkou vrstvičkou pojiva.Na zdi u vstupu do kuchyně je jasně vidět neblahý vliv nestavilního podloží na stavbu v tradičním maltském stylu - paradoxne bez malty. Stěny běžně drží pohormadě jen díky naprosto přesnému opracování a vlastní váze vápencových bloků, případně s velmi tenkou vrstvičkou pojiva.Na zdi u vstupu do kuchyně je jasně vidět neblahý vliv nestavilního podloží na stavbu v tradičním maltském stylu - paradoxne bez malty. Stěny běžně drží pohormadě jen díky naprosto přesnému opracování a vlastní váze vápencových bloků, případně s velmi tenkou vrstvičkou pojiva.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Restaurace_ulysses_lodge_xaghra/restaurace_ulysses_lodge_xaghra-5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze