Ix-Xagħra

Předchozí Zpět Následující

Bývalá kuchyně restaurace. Údajně tu vařili jen pro několik svatebních hostin, než se daly budovy do pohybu. V koutě za sporákem je dobře vidět pukliny v kamenných zdech. Ix-Xagħra, MLT 25. 1. 2020

Bývalá kuchyně restaurace. Údajně tu vařili jen pro několik svatebních hostin, než se daly budovy do pohybu. V koutě za sporákem je dobře vidět pukliny v kamenných zdech.Bývalá kuchyně restaurace. Údajně tu vařili jen pro několik svatebních hostin, než se daly budovy do pohybu. V koutě za sporákem je dobře vidět pukliny v kamenných zdech.Bývalá kuchyně restaurace. Údajně tu vařili jen pro několik svatebních hostin, než se daly budovy do pohybu. V koutě za sporákem je dobře vidět pukliny v kamenných zdech.Bývalá kuchyně restaurace. Údajně tu vařili jen pro několik svatebních hostin, než se daly budovy do pohybu. V koutě za sporákem je dobře vidět pukliny v kamenných zdech.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Restaurace_ulysses_lodge_xaghra/restaurace_ulysses_lodge_xaghra-8.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze