Brno

Předchozí Zpět Následující

Zahradní kůlny trošku připomínají jihoamerická puebla. Jejich střechy často kvůli nedostatku prostoru posloužily jako terasy pro život pod širým nebem. Brno, CZE 16. 12. 2017

Zahradní kůlny trošku připomínají jihoamerická puebla. Jejich střechy často kvůli nedostatku prostoru posloužily jako terasy pro život pod širým nebem.Zahradní kůlny trošku připomínají jihoamerická puebla. Jejich střechy často kvůli nedostatku prostoru posloužily jako terasy pro život pod širým nebem.Zahradní kůlny trošku připomínají jihoamerická puebla. Jejich střechy často kvůli nedostatku prostoru posloužily jako terasy pro život pod širým nebem.Zahradní kůlny trošku připomínají jihoamerická puebla. Jejich střechy často kvůli nedostatku prostoru posloužily jako terasy pro život pod širým nebem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Rodinny_dum_provaznikova_79/rodinny_dum_provaznikova_79_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze