სალიეთი

Předchozí Zpět Následující

Odrbané sloupy, směs barokního a klasicistního architektonického patosu a rozpadající se nekvalitní materiály zanedbaných staveb nám intenzivně připomínají výhřezy amerického nevkusu, se kterými se dodnes lze setkat třeba na Kubě. Kubánský pocit ještě umocňují palmy zasázené okolo mrtvého vodotrysku za perónem. სალიეთი, GEO 7. 7. 2018

Odrbané sloupy, směs barokního a klasicistního architektonického patosu a rozpadající se nekvalitní materiály zanedbaných staveb nám intenzivně připomínají výhřezy amerického nevkusu, se kterými se dodnes lze setkat třeba na Kubě. Kubánský pocit ještě umocňují palmy zasázené okolo mrtvého vodotrysku za perónem.Odrbané sloupy, směs barokního a klasicistního architektonického patosu a rozpadající se nekvalitní materiály zanedbaných staveb nám intenzivně připomínají výhřezy amerického nevkusu, se kterými se dodnes lze setkat třeba na Kubě. Kubánský pocit ještě umocňují palmy zasázené okolo mrtvého vodotrysku za perónem.Odrbané sloupy, směs barokního a klasicistního architektonického patosu a rozpadající se nekvalitní materiály zanedbaných staveb nám intenzivně připomínají výhřezy amerického nevkusu, se kterými se dodnes lze setkat třeba na Kubě. Kubánský pocit ještě umocňují palmy zasázené okolo mrtvého vodotrysku za perónem.Odrbané sloupy, směs barokního a klasicistního architektonického patosu a rozpadající se nekvalitní materiály zanedbaných staveb nám intenzivně připomínají výhřezy amerického nevkusu, se kterými se dodnes lze setkat třeba na Kubě. Kubánský pocit ještě umocňují palmy zasázené okolo mrtvého vodotrysku za perónem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-09-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Salieti_zst/salieti_zst_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze