Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Pohled na jížní zhlaví stanice Šebetov. Nádraží se nachází na kopci a uprostřed esovitého dvojoblouku, pročež se ze stanice vždy vyjíždí směrem doprava. V dálce je vidět hala dřevařských závodů na místě, kde odbočuje z koleje vlečka. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Pohled na jížní zhlaví stanice Šebetov. Nádraží se nachází na kopci a uprostřed esovitého dvojoblouku, pročež se ze stanice vždy vyjíždí směrem doprava. V dálce je vidět hala dřevařských závodů na místě, kde odbočuje z koleje vlečka.Pohled na jížní zhlaví stanice Šebetov. Nádraží se nachází na kopci a uprostřed esovitého dvojoblouku, pročež se ze stanice vždy vyjíždí směrem doprava. V dálce je vidět hala dřevařských závodů na místě, kde odbočuje z koleje vlečka.Pohled na jížní zhlaví stanice Šebetov. Nádraží se nachází na kopci a uprostřed esovitého dvojoblouku, pročež se ze stanice vždy vyjíždí směrem doprava. V dálce je vidět hala dřevařských závodů na místě, kde odbočuje z koleje vlečka.Pohled na jížní zhlaví stanice Šebetov. Nádraží se nachází na kopci a uprostřed esovitého dvojoblouku, pročež se ze stanice vždy vyjíždí směrem doprava. V dálce je vidět hala dřevařských závodů na místě, kde odbočuje z koleje vlečka.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sebetov_zst/sebetov_zst_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze