Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Vlečka na pilu je již řadu let mimo provoz, ale dřevo se v Šebetově nakládá dál. Složiště pouze změnilo polohu o několik set metrů a v 10. letech 20. století u něj dokonce vyrostla nová pila. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Vlečka na pilu je již řadu let mimo provoz, ale dřevo se v Šebetově nakládá dál. Složiště pouze změnilo polohu o několik set metrů a v 10. letech 20. století u něj dokonce vyrostla nová pila.Vlečka na pilu je již řadu let mimo provoz, ale dřevo se v Šebetově nakládá dál. Složiště pouze změnilo polohu o několik set metrů a v 10. letech 20. století u něj dokonce vyrostla nová pila.Vlečka na pilu je již řadu let mimo provoz, ale dřevo se v Šebetově nakládá dál. Složiště pouze změnilo polohu o několik set metrů a v 10. letech 20. století u něj dokonce vyrostla nová pila.Vlečka na pilu je již řadu let mimo provoz, ale dřevo se v Šebetově nakládá dál. Složiště pouze změnilo polohu o několik set metrů a v 10. letech 20. století u něj dokonce vyrostla nová pila.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sebetov_zst/sebetov_zst_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze