Šebetov

Předchozí Zpět Následující

Pohled na severní zhlaví stanice Šebetov při příjezdu od Cetkovic. Prázdné vozy čekají v sobotu na nakládku dřeva a manipulační vlak, který je v pondělí odveze do Skalice. Šebetov, CZE 21. 11. 2015

Pohled na severní zhlaví stanice Šebetov při příjezdu od Cetkovic. Prázdné vozy čekají v sobotu na nakládku dřeva a manipulační vlak, který je v pondělí odveze do Skalice.Pohled na severní zhlaví stanice Šebetov při příjezdu od Cetkovic. Prázdné vozy čekají v sobotu na nakládku dřeva a manipulační vlak, který je v pondělí odveze do Skalice.Pohled na severní zhlaví stanice Šebetov při příjezdu od Cetkovic. Prázdné vozy čekají v sobotu na nakládku dřeva a manipulační vlak, který je v pondělí odveze do Skalice.Pohled na severní zhlaví stanice Šebetov při příjezdu od Cetkovic. Prázdné vozy čekají v sobotu na nakládku dřeva a manipulační vlak, který je v pondělí odveze do Skalice.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-21]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sebetov_zst/sebetov_zst_9.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze