Helsinki

Předchozí Zpět Následující

Každé ze dvou navzájem totožných skladišť munice se skládá z řetězce pěti za sebou následujících místností postupně se zahlubujících do země. Helsinki, FIN 1. 4. 2018

Každé ze dvou navzájem totožných skladišť munice se skládá z řetězce pěti za sebou následujících místností postupně se zahlubujících do země.Každé ze dvou navzájem totožných skladišť munice se skládá z řetězce pěti za sebou následujících místností postupně se zahlubujících do země.Každé ze dvou navzájem totožných skladišť munice se skládá z řetězce pěti za sebou následujících místností postupně se zahlubujících do země.Každé ze dvou navzájem totožných skladišť munice se skládá z řetězce pěti za sebou následujících místností postupně se zahlubujících do země.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklady_streliva_na_ostrove_lansi_mustasaari/sklady_streliva_na_ostrove_lansi_mustasaari_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze