Náchod

Předchozí Zpět Následující

Před 35 roky byla nová stáčírna pýchou socialistického průmyslu. Při výrobě 35 milionů lahví Idy ročně se uvažovalo dokonce o zavedení železniční vlečky. Dnes jde jen o vzpomínky, hořké jak doušek arzenité vody. Náchod, CZE 6. 4. 2015

Před 35 roky byla nová stáčírna pýchou socialistického průmyslu. Při výrobě 35 milionů lahví Idy ročně se uvažovalo dokonce o zavedení železniční vlečky. Dnes jde jen o vzpomínky, hořké jak doušek arzenité vody.Před 35 roky byla nová stáčírna pýchou socialistického průmyslu. Při výrobě 35 milionů lahví Idy ročně se uvažovalo dokonce o zavedení železniční vlečky. Dnes jde jen o vzpomínky, hořké jak doušek arzenité vody.Před 35 roky byla nová stáčírna pýchou socialistického průmyslu. Při výrobě 35 milionů lahví Idy ročně se uvažovalo dokonce o zavedení železniční vlečky. Dnes jde jen o vzpomínky, hořké jak doušek arzenité vody.Před 35 roky byla nová stáčírna pýchou socialistického průmyslu. Při výrobě 35 milionů lahví Idy ročně se uvažovalo dokonce o zavedení železniční vlečky. Dnes jde jen o vzpomínky, hořké jak doušek arzenité vody.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stacirna_mineralky_ida/stacirna_mineralky_ida_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze