Náchod

Předchozí Zpět Následující

Největší klasiku ale představovaly zelené vratné skleněné lahve o objemu 0,7 l, uzavřené kovovým korunkovým uzávěrem s korkovou či plastovou vložkou. Náchod, CZE 6. 4. 2015

Největší klasiku ale představovaly zelené vratné skleněné lahve o objemu 0,7 l, uzavřené kovovým korunkovým uzávěrem s korkovou či plastovou vložkou.Největší klasiku ale představovaly zelené vratné skleněné lahve o objemu 0,7 l, uzavřené kovovým korunkovým uzávěrem s korkovou či plastovou vložkou.Největší klasiku ale představovaly zelené vratné skleněné lahve o objemu 0,7 l, uzavřené kovovým korunkovým uzávěrem s korkovou či plastovou vložkou.Největší klasiku ale představovaly zelené vratné skleněné lahve o objemu 0,7 l, uzavřené kovovým korunkovým uzávěrem s korkovou či plastovou vložkou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stacirna_mineralky_ida/stacirna_mineralky_ida_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze