Náchod

Předchozí Zpět Následující

To, že není areál stáčírny v dezolátním stavu, je třeba přičíst k dobru také doborovolníku Davidu Troutnarovi, který se o budovy několik let dobrovolně stará v naději, že jednou poslouží svému původnímu (nebo jinému) účelu. Náchod, CZE 6. 4. 2015

To, že není areál stáčírny v dezolátním stavu, je třeba přičíst k dobru také doborovolníku Davidu Troutnarovi, který se o budovy několik let dobrovolně stará v naději, že jednou poslouží svému původnímu (nebo jinému) účelu.To, že není areál stáčírny v dezolátním stavu, je třeba přičíst k dobru také doborovolníku Davidu Troutnarovi, který se o budovy několik let dobrovolně stará v naději, že jednou poslouží svému původnímu (nebo jinému) účelu.To, že není areál stáčírny v dezolátním stavu, je třeba přičíst k dobru také doborovolníku Davidu Troutnarovi, který se o budovy několik let dobrovolně stará v naději, že jednou poslouží svému původnímu (nebo jinému) účelu.To, že není areál stáčírny v dezolátním stavu, je třeba přičíst k dobru také doborovolníku Davidu Troutnarovi, který se o budovy několik let dobrovolně stará v naději, že jednou poslouží svému původnímu (nebo jinému) účelu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stacirna_mineralky_ida/stacirna_mineralky_ida_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze