Náchod

Předchozí Zpět Následující

Spojovacím koridorem ve výšce prvního patra je administrativní budova propojená s výrobní halou, kde se minerálka upravovala a stáčela do lahví. Náchod, CZE 6. 4. 2015

Spojovacím koridorem ve výšce prvního patra je administrativní budova propojená s výrobní halou, kde se minerálka upravovala a stáčela do lahví.Spojovacím koridorem ve výšce prvního patra je administrativní budova propojená s výrobní halou, kde se minerálka upravovala a stáčela do lahví.Spojovacím koridorem ve výšce prvního patra je administrativní budova propojená s výrobní halou, kde se minerálka upravovala a stáčela do lahví.Spojovacím koridorem ve výšce prvního patra je administrativní budova propojená s výrobní halou, kde se minerálka upravovala a stáčela do lahví.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-27]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stacirna_mineralky_ida/stacirna_mineralky_ida_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze