Lažánky (ORP Tišnov)

Předchozí Zpět Následující

Nejnižší, čtvrté patro je jediné přesně vodorovné. Zde nebylo zapotřebí zvláštních přístrojů pro měření, počvu štoly totiž pokrývá voda. Lažánky (ORP Tišnov), CZE 16. 8. 2017

Nejnižší, čtvrté patro je jediné přesně vodorovné. Zde nebylo zapotřebí zvláštních přístrojů pro měření, počvu štoly totiž pokrývá voda.Nejnižší, čtvrté patro je jediné přesně vodorovné. Zde nebylo zapotřebí zvláštních přístrojů pro měření, počvu štoly totiž pokrývá voda.Nejnižší, čtvrté patro je jediné přesně vodorovné. Zde nebylo zapotřebí zvláštních přístrojů pro měření, počvu štoly totiž pokrývá voda.Nejnižší, čtvrté patro je jediné přesně vodorovné. Zde nebylo zapotřebí zvláštních přístrojů pro měření, počvu štoly totiž pokrývá voda.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-12-12]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_halovym_mlynem/stola_nad_halovym_mlynem_16.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze