Lažánky (ORP Tišnov)

Předchozí Zpět

Na úrovni hladiny se těžba železných rud zřejmě zastavila. Dál už nevede nic. Dopřejme proto nejnižšímu patru skalních chodeb ještě mnoho set let nezkaleného klidu. Lažánky (ORP Tišnov), CZE 16. 8. 2017

Na úrovni hladiny se těžba železných rud zřejmě zastavila. Dál už nevede nic. Dopřejme proto nejnižšímu patru skalních chodeb ještě mnoho set let nezkaleného klidu.Na úrovni hladiny se těžba železných rud zřejmě zastavila. Dál už nevede nic. Dopřejme proto nejnižšímu patru skalních chodeb ještě mnoho set let nezkaleného klidu.Na úrovni hladiny se těžba železných rud zřejmě zastavila. Dál už nevede nic. Dopřejme proto nejnižšímu patru skalních chodeb ještě mnoho set let nezkaleného klidu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-25]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_halovym_mlynem/stola_nad_halovym_mlynem_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze