Lažánky (ORP Tišnov)

Předchozí Zpět Následující

…zřejmě lišek, které buď zabloudily v labyrintu chodeb a nedokázaly najít potmě cestu zpátky nebo spíš přišly s cílem zamřít v temnotách podzemního světa. Lažánky (ORP Tišnov), CZE 16. 8. 2017

…zřejmě lišek, které buď zabloudily v labyrintu chodeb a nedokázaly najít potmě cestu zpátky nebo spíš přišly s cílem zamřít v temnotách podzemního světa.…zřejmě lišek, které buď zabloudily v labyrintu chodeb a nedokázaly najít potmě cestu zpátky nebo spíš přišly s cílem zamřít v temnotách podzemního světa.…zřejmě lišek, které buď zabloudily v labyrintu chodeb a nedokázaly najít potmě cestu zpátky nebo spíš přišly s cílem zamřít v temnotách podzemního světa.…zřejmě lišek, které buď zabloudily v labyrintu chodeb a nedokázaly najít potmě cestu zpátky nebo spíš přišly s cílem zamřít v temnotách podzemního světa.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stola_nad_halovym_mlynem/stola_nad_halovym_mlynem_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze