Přerov

Předchozí Zpět Následující

Západní průčelí elektrárny s dvojicí komínů. Historické prameny naznačují, že elektrárna byla v roce 1920 uvedena do provozu jen s jedním komínem, další byl přistavěn později (pravděpodobně při plánovaném rozšíření elektrárny v roce 1926). Přerov, CZE 10. 5. 2019

Západní průčelí elektrárny s dvojicí komínů. Historické prameny naznačují, že elektrárna byla v roce 1920 uvedena do provozu jen s jedním komínem, další byl přistavěn později (pravděpodobně při plánovaném rozšíření elektrárny v roce 1926).Západní průčelí elektrárny s dvojicí komínů. Historické prameny naznačují, že elektrárna byla v roce 1920 uvedena do provozu jen s jedním komínem, další byl přistavěn později (pravděpodobně při plánovaném rozšíření elektrárny v roce 1926).Západní průčelí elektrárny s dvojicí komínů. Historické prameny naznačují, že elektrárna byla v roce 1920 uvedena do provozu jen s jedním komínem, další byl přistavěn později (pravděpodobně při plánovaném rozšíření elektrárny v roce 1926).Západní průčelí elektrárny s dvojicí komínů. Historické prameny naznačují, že elektrárna byla v roce 1920 uvedena do provozu jen s jedním komínem, další byl přistavěn později (pravděpodobně při plánovaném rozšíření elektrárny v roce 1926).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stredomoravska_elektrarna_v_prerove/stredomoravska_elektrarna_v_prerove_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze