Přerov

Předchozí Zpět Následující

Na severní straně výtopny se nacházejí otvory do přízemí, odpovídající snad původní čtveřici kotlů jejich výměníků, kde spaliny předávaly teplo vodě měnící se na páru. Přerov, CZE 3. 2. 2019

Na severní straně výtopny se nacházejí otvory do přízemí, odpovídající snad původní čtveřici kotlů jejich výměníků, kde spaliny předávaly teplo vodě měnící se na páru.Na severní straně výtopny se nacházejí otvory do přízemí, odpovídající snad původní čtveřici kotlů jejich výměníků, kde spaliny předávaly teplo vodě měnící se na páru.Na severní straně výtopny se nacházejí otvory do přízemí, odpovídající snad původní čtveřici kotlů jejich výměníků, kde spaliny předávaly teplo vodě měnící se na páru.Na severní straně výtopny se nacházejí otvory do přízemí, odpovídající snad původní čtveřici kotlů jejich výměníků, kde spaliny předávaly teplo vodě měnící se na páru.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stredomoravska_elektrarna_v_prerove/stredomoravska_elektrarna_v_prerove_26.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze