Přerov

Předchozí Zpět Následující

Pohled zevnitř na západní průčelí od strojovny přes výtopnu. Na pravé straně je vidět čtyři otvory na půvdoní čtyři postupně instalované kotle, vlevo vzadu kouřovod a před ním odpopelovací násypky. Přerov, CZE 3. 2. 2019

Pohled zevnitř na západní průčelí od strojovny přes výtopnu. Na pravé straně je vidět čtyři otvory na půvdoní čtyři postupně instalované kotle, vlevo vzadu kouřovod a před ním odpopelovací násypky.Pohled zevnitř na západní průčelí od strojovny přes výtopnu. Na pravé straně je vidět čtyři otvory na půvdoní čtyři postupně instalované kotle, vlevo vzadu kouřovod a před ním odpopelovací násypky.Pohled zevnitř na západní průčelí od strojovny přes výtopnu. Na pravé straně je vidět čtyři otvory na půvdoní čtyři postupně instalované kotle, vlevo vzadu kouřovod a před ním odpopelovací násypky.Pohled zevnitř na západní průčelí od strojovny přes výtopnu. Na pravé straně je vidět čtyři otvory na půvdoní čtyři postupně instalované kotle, vlevo vzadu kouřovod a před ním odpopelovací násypky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stredomoravska_elektrarna_v_prerove/stredomoravska_elektrarna_v_prerove_28.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze