Přerov

Předchozí Zpět Následující

Prostá a účelná elegance dýchá z většiny detailů původního vybavení elektrárny. Ta zastihla poslední záchvěvy zdobné éry průmyslové architektury před 1. světovovu válkou, na vrcholu ovšem byla až ve funkcionalisticky jednoduchém období. Přerov, CZE 3. 2. 2019

Prostá a účelná elegance dýchá z většiny detailů původního vybavení elektrárny. Ta zastihla poslední záchvěvy zdobné éry průmyslové architektury před 1. světovovu válkou, na vrcholu ovšem byla až ve funkcionalisticky jednoduchém období.Prostá a účelná elegance dýchá z většiny detailů původního vybavení elektrárny. Ta zastihla poslední záchvěvy zdobné éry průmyslové architektury před 1. světovovu válkou, na vrcholu ovšem byla až ve funkcionalisticky jednoduchém období.Prostá a účelná elegance dýchá z většiny detailů původního vybavení elektrárny. Ta zastihla poslední záchvěvy zdobné éry průmyslové architektury před 1. světovovu válkou, na vrcholu ovšem byla až ve funkcionalisticky jednoduchém období.Prostá a účelná elegance dýchá z většiny detailů původního vybavení elektrárny. Ta zastihla poslední záchvěvy zdobné éry průmyslové architektury před 1. světovovu válkou, na vrcholu ovšem byla až ve funkcionalisticky jednoduchém období.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stredomoravska_elektrarna_v_prerove/stredomoravska_elektrarna_v_prerove_38.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze