Přerov

Předchozí Zpět Následující

Skrze transparent nejasného stáří se nám kdosi snaží sdělit snad, že na nákladech závisí úspěšnost podnikání severomoravských elektráren. A nebo něco jiného? Z hloubi se ku povrchu klubou ozdobné kytice a nedořčená věta už navždy zlstane zahalena tajemstvím. Přerov, CZE 3. 2. 2019

Skrze transparent nejasného stáří se nám kdosi snaží sdělit snad, že na nákladech závisí úspěšnost podnikání severomoravských elektráren. A nebo něco jiného? Z hloubi se ku povrchu klubou ozdobné kytice a nedořčená věta už navždy zlstane zahalena tajemstvím.Skrze transparent nejasného stáří se nám kdosi snaží sdělit snad, že na nákladech závisí úspěšnost podnikání severomoravských elektráren. A nebo něco jiného? Z hloubi se ku povrchu klubou ozdobné kytice a nedořčená věta už navždy zlstane zahalena tajemstvím.Skrze transparent nejasného stáří se nám kdosi snaží sdělit snad, že na nákladech závisí úspěšnost podnikání severomoravských elektráren. A nebo něco jiného? Z hloubi se ku povrchu klubou ozdobné kytice a nedořčená věta už navždy zlstane zahalena tajemstvím.Skrze transparent nejasného stáří se nám kdosi snaží sdělit snad, že na nákladech závisí úspěšnost podnikání severomoravských elektráren. A nebo něco jiného? Z hloubi se ku povrchu klubou ozdobné kytice a nedořčená věta už navždy zlstane zahalena tajemstvím.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stredomoravska_elektrarna_v_prerove/stredomoravska_elektrarna_v_prerove_44.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze