Přerov

Předchozí Zpět Následující

Středomoravská elektrárna se dnes ukrývá za moderní správní budovou Českých energetických závodů na nábřeží Dr. Edvarda Beneše. Funkcionalistická stavba podle návrhu manželů Oskara a Elly Oehlerových byla vystavěna v létech 1937 až 1938. Přerov, CZE 18. 5. 2019

Středomoravská elektrárna se dnes ukrývá za moderní správní budovou Českých energetických závodů na nábřeží Dr. Edvarda Beneše. Funkcionalistická stavba podle návrhu manželů Oskara a Elly Oehlerových byla vystavěna v létech 1937 až 1938.Středomoravská elektrárna se dnes ukrývá za moderní správní budovou Českých energetických závodů na nábřeží Dr. Edvarda Beneše. Funkcionalistická stavba podle návrhu manželů Oskara a Elly Oehlerových byla vystavěna v létech 1937 až 1938.Středomoravská elektrárna se dnes ukrývá za moderní správní budovou Českých energetických závodů na nábřeží Dr. Edvarda Beneše. Funkcionalistická stavba podle návrhu manželů Oskara a Elly Oehlerových byla vystavěna v létech 1937 až 1938.Středomoravská elektrárna se dnes ukrývá za moderní správní budovou Českých energetických závodů na nábřeží Dr. Edvarda Beneše. Funkcionalistická stavba podle návrhu manželů Oskara a Elly Oehlerových byla vystavěna v létech 1937 až 1938.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stredomoravska_elektrarna_v_prerove/stredomoravska_elektrarna_v_prerove_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze