Přerov

Předchozí Zpět Následující

Administrativní budova navzuje na objekt strojovny z východu a dominuje jí čtvercově hranolové schodiště nesené železobetonovými sloupy. Přerov, CZE 3. 2. 2019

Administrativní budova navzuje na objekt strojovny z východu a dominuje jí čtvercově hranolové schodiště nesené železobetonovými sloupy.Administrativní budova navzuje na objekt strojovny z východu a dominuje jí čtvercově hranolové schodiště nesené železobetonovými sloupy.Administrativní budova navzuje na objekt strojovny z východu a dominuje jí čtvercově hranolové schodiště nesené železobetonovými sloupy.Administrativní budova navzuje na objekt strojovny z východu a dominuje jí čtvercově hranolové schodiště nesené železobetonovými sloupy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stredomoravska_elektrarna_v_prerove/stredomoravska_elektrarna_v_prerove_51.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze