Přerov

Předchozí Zpět Následující

Určitě jim půjde dobře od ruky na rýsovacím prkně značky Reiss - slavné firmy, jež zahájila výrobu měřicích zařízení v Liebenwerdě již roku 1882, tedy o 38 let dříve, než se rozhořely kotle místní elektrárny. Přerov, CZE 3. 2. 2019

Určitě jim půjde dobře od ruky na rýsovacím prkně značky Reiss - slavné firmy, jež zahájila výrobu měřicích zařízení v Liebenwerdě již roku 1882, tedy o 38 let dříve, než se rozhořely kotle místní elektrárny.Určitě jim půjde dobře od ruky na rýsovacím prkně značky Reiss - slavné firmy, jež zahájila výrobu měřicích zařízení v Liebenwerdě již roku 1882, tedy o 38 let dříve, než se rozhořely kotle místní elektrárny.Určitě jim půjde dobře od ruky na rýsovacím prkně značky Reiss - slavné firmy, jež zahájila výrobu měřicích zařízení v Liebenwerdě již roku 1882, tedy o 38 let dříve, než se rozhořely kotle místní elektrárny.Určitě jim půjde dobře od ruky na rýsovacím prkně značky Reiss - slavné firmy, jež zahájila výrobu měřicích zařízení v Liebenwerdě již roku 1882, tedy o 38 let dříve, než se rozhořely kotle místní elektrárny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-11-28]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stredomoravska_elektrarna_v_prerove/stredomoravska_elektrarna_v_prerove_56.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze