Stříbrné Hory

Předchozí Zpět Následující

Zdlouhavé čekání na pusté zastávce může cestujícím ukrátit místní lesní víla, která se tu a tam vynoří z křoví na břehu nedaleké řeky Sázavy. Stříbrné Hory, CZE 27. 7. 2017

Zdlouhavé čekání na pusté zastávce může cestujícím ukrátit místní lesní víla, která se tu a tam vynoří z křoví na břehu nedaleké řeky Sázavy.Zdlouhavé čekání na pusté zastávce může cestujícím ukrátit místní lesní víla, která se tu a tam vynoří z křoví na břehu nedaleké řeky Sázavy.Zdlouhavé čekání na pusté zastávce může cestujícím ukrátit místní lesní víla, která se tu a tam vynoří z křoví na břehu nedaleké řeky Sázavy.Zdlouhavé čekání na pusté zastávce může cestujícím ukrátit místní lesní víla, která se tu a tam vynoří z křoví na břehu nedaleké řeky Sázavy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stribrne_hory_zzast/stribrne_hory_zzast_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze