Stříbrné Hory

Předchozí Zpět Následující

Kapacita zdejšího přístřešku nepočítá s větším počtem cestujících. Skutečně není proč, zastávka Stříbrné Hory patří k nejméně frekventovaným na trati č. 250. Stříbrné Hory, CZE 27. 7. 2017

Kapacita zdejšího přístřešku nepočítá s větším počtem cestujících. Skutečně není proč, zastávka Stříbrné Hory patří k nejméně frekventovaným na trati č. 250.Kapacita zdejšího přístřešku nepočítá s větším počtem cestujících. Skutečně není proč, zastávka Stříbrné Hory patří k nejméně frekventovaným na trati č. 250.Kapacita zdejšího přístřešku nepočítá s větším počtem cestujících. Skutečně není proč, zastávka Stříbrné Hory patří k nejméně frekventovaným na trati č. 250.Kapacita zdejšího přístřešku nepočítá s větším počtem cestujících. Skutečně není proč, zastávka Stříbrné Hory patří k nejméně frekventovaným na trati č. 250.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-20]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Stribrne_hory_zzast/stribrne_hory_zzast_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze