Brno

Předchozí Zpět Následující

Opravené stavidlo z hladiny Svitavy v roce 2016. Tady začíná bájný Svitavský náhon, tajemný, ukrývající se, ale po staletí zásobující předměstí Brna životodárnou vodou. Brno, CZE 5. 8. 2016

Opravené stavidlo z hladiny Svitavy v roce 2016. Tady začíná bájný Svitavský náhon, tajemný, ukrývající se, ale po staletí zásobující předměstí Brna životodárnou vodou.Opravené stavidlo z hladiny Svitavy v roce 2016. Tady začíná bájný Svitavský náhon, tajemný, ukrývající se, ale po staletí zásobující předměstí Brna životodárnou vodou.Opravené stavidlo z hladiny Svitavy v roce 2016. Tady začíná bájný Svitavský náhon, tajemný, ukrývající se, ale po staletí zásobující předměstí Brna životodárnou vodou.Opravené stavidlo z hladiny Svitavy v roce 2016. Tady začíná bájný Svitavský náhon, tajemný, ukrývající se, ale po staletí zásobující předměstí Brna životodárnou vodou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-18]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_122.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze