Brno

Předchozí Zpět Následující

V první části svého toku tvoří Svitavský náhon hranici podivného parku. Na jeho pravé straně stávala tovární zeď bývalé Vlněny, na levé straně stojí dodnes pomník demonstrací dělníků z této továrny. Brno, CZE 5. 8. 2016

V první části svého toku tvoří Svitavský náhon hranici podivného parku. Na jeho pravé straně stávala tovární zeď bývalé Vlněny, na levé straně stojí dodnes pomník demonstrací dělníků z této továrny.V první části svého toku tvoří Svitavský náhon hranici podivného parku. Na jeho pravé straně stávala tovární zeď bývalé Vlněny, na levé straně stojí dodnes pomník demonstrací dělníků z této továrny.V první části svého toku tvoří Svitavský náhon hranici podivného parku. Na jeho pravé straně stávala tovární zeď bývalé Vlněny, na levé straně stojí dodnes pomník demonstrací dělníků z této továrny.V první části svého toku tvoří Svitavský náhon hranici podivného parku. Na jeho pravé straně stávala tovární zeď bývalé Vlněny, na levé straně stojí dodnes pomník demonstrací dělníků z této továrny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-23]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_125.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze