Brno

Předchozí Zpět Následující

Voda v náhonu přitékající z řeky je relativně čistá. Zanedbaná údržba v dobách, kdy náhon ztratil svůj původní technologický význam, přetoky z kanalizace a neurvalé chování obyvatel v okolí však mají za následek, že je většina koryta mrtvou vodou plnou odpadků. Přesto se večerní hladina v parku na Tkalcovské leskne jako zrcadlo. Brno, CZE 9. 11. 2013

Voda v náhonu přitékající z řeky je relativně čistá. Zanedbaná údržba v dobách, kdy náhon ztratil svůj původní technologický význam, přetoky z kanalizace a neurvalé chování obyvatel v okolí však mají za následek, že je většina koryta mrtvou vodou plnou odpadků. Přesto se večerní hladina v parku na Tkalcovské leskne jako zrcadlo.Voda v náhonu přitékající z řeky je relativně čistá. Zanedbaná údržba v dobách, kdy náhon ztratil svůj původní technologický význam, přetoky z kanalizace a neurvalé chování obyvatel v okolí však mají za následek, že je většina koryta mrtvou vodou plnou odpadků. Přesto se večerní hladina v parku na Tkalcovské leskne jako zrcadlo.Voda v náhonu přitékající z řeky je relativně čistá. Zanedbaná údržba v dobách, kdy náhon ztratil svůj původní technologický význam, přetoky z kanalizace a neurvalé chování obyvatel v okolí však mají za následek, že je většina koryta mrtvou vodou plnou odpadků. Přesto se večerní hladina v parku na Tkalcovské leskne jako zrcadlo.Voda v náhonu přitékající z řeky je relativně čistá. Zanedbaná údržba v dobách, kdy náhon ztratil svůj původní technologický význam, přetoky z kanalizace a neurvalé chování obyvatel v okolí však mají za následek, že je většina koryta mrtvou vodou plnou odpadků. Přesto se večerní hladina v parku na Tkalcovské leskne jako zrcadlo.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-16]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_126.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze