Brno

Předchozí Zpět Následující

Do prostoru za zábradlím a pod chodníkem lze vlézt. Za povodně tu musí klokotat vodní víry, během normálkního stavu vody však lze sestoupit až k hladině a zklamaně konstatovat, že do prvního tunelu v areálu tepláren se kvůli dvaceticentimetrové škvíře na lodi opět nedostaneme. Brno, CZE 7. 8. 2016

Do prostoru za zábradlím a pod chodníkem lze vlézt. Za povodně tu musí klokotat vodní víry, během normálkního stavu vody však lze sestoupit až k hladině a zklamaně konstatovat, že do prvního tunelu v areálu tepláren se kvůli dvaceticentimetrové škvíře na lodi opět nedostaneme.Do prostoru za zábradlím a pod chodníkem lze vlézt. Za povodně tu musí klokotat vodní víry, během normálkního stavu vody však lze sestoupit až k hladině a zklamaně konstatovat, že do prvního tunelu v areálu tepláren se kvůli dvaceticentimetrové škvíře na lodi opět nedostaneme.Do prostoru za zábradlím a pod chodníkem lze vlézt. Za povodně tu musí klokotat vodní víry, během normálkního stavu vody však lze sestoupit až k hladině a zklamaně konstatovat, že do prvního tunelu v areálu tepláren se kvůli dvaceticentimetrové škvíře na lodi opět nedostaneme.Do prostoru za zábradlím a pod chodníkem lze vlézt. Za povodně tu musí klokotat vodní víry, během normálkního stavu vody však lze sestoupit až k hladině a zklamaně konstatovat, že do prvního tunelu v areálu tepláren se kvůli dvaceticentimetrové škvíře na lodi opět nedostaneme.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_135.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze