Brno

Předchozí Zpět Následující

Mezi prvním a druhým radlaským tunelem protéká Svitavský náhon skrze objekt tepláren. Původně tady stávaly zdobné zahrady bratří Schoellerů s jezírkem a parkovou úpravou. Snad ještě z těch dob pochází regulační stavidlo, ze kterého je vidět malinký kousek pod příhradovým mostem vpravo nahoře. Brno, CZE 5. 8. 2016

Mezi prvním a druhým radlaským tunelem protéká Svitavský náhon skrze objekt tepláren. Původně tady stávaly zdobné zahrady bratří Schoellerů s jezírkem a parkovou úpravou. Snad ještě z těch dob pochází regulační stavidlo, ze kterého je vidět malinký kousek pod příhradovým mostem vpravo nahoře.Mezi prvním a druhým radlaským tunelem protéká Svitavský náhon skrze objekt tepláren. Původně tady stávaly zdobné zahrady bratří Schoellerů s jezírkem a parkovou úpravou. Snad ještě z těch dob pochází regulační stavidlo, ze kterého je vidět malinký kousek pod příhradovým mostem vpravo nahoře.Mezi prvním a druhým radlaským tunelem protéká Svitavský náhon skrze objekt tepláren. Původně tady stávaly zdobné zahrady bratří Schoellerů s jezírkem a parkovou úpravou. Snad ještě z těch dob pochází regulační stavidlo, ze kterého je vidět malinký kousek pod příhradovým mostem vpravo nahoře.Mezi prvním a druhým radlaským tunelem protéká Svitavský náhon skrze objekt tepláren. Původně tady stávaly zdobné zahrady bratří Schoellerů s jezírkem a parkovou úpravou. Snad ještě z těch dob pochází regulační stavidlo, ze kterého je vidět malinký kousek pod příhradovým mostem vpravo nahoře.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_220.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze