Brno

Předchozí Zpět Následující

Tudy pokračoval k jihu původní tok Svitavského náhonu. Obtáčel z východní strany centrum Komárova, který odděloval od kostela sv. Jiljí, rozvětvoval se a o kilometr jižněji se vléval do Svratky. Zasypán byl v 70. letech 20. století v době výstavby dálničního přivaděče a panelákového sídliště, jež nevratně zničily původní tvář Komárova. Brno, CZE 7. 8. 2016

Tudy pokračoval k jihu původní tok Svitavského náhonu. Obtáčel z východní strany centrum Komárova, který odděloval od kostela sv. Jiljí, rozvětvoval se a o kilometr jižněji se vléval do Svratky. Zasypán byl v 70. letech 20. století v době výstavby dálničního přivaděče a panelákového sídliště, jež nevratně zničily původní tvář Komárova.Tudy pokračoval k jihu původní tok Svitavského náhonu. Obtáčel z východní strany centrum Komárova, který odděloval od kostela sv. Jiljí, rozvětvoval se a o kilometr jižněji se vléval do Svratky. Zasypán byl v 70. letech 20. století v době výstavby dálničního přivaděče a panelákového sídliště, jež nevratně zničily původní tvář Komárova.Tudy pokračoval k jihu původní tok Svitavského náhonu. Obtáčel z východní strany centrum Komárova, který odděloval od kostela sv. Jiljí, rozvětvoval se a o kilometr jižněji se vléval do Svratky. Zasypán byl v 70. letech 20. století v době výstavby dálničního přivaděče a panelákového sídliště, jež nevratně zničily původní tvář Komárova.Tudy pokračoval k jihu původní tok Svitavského náhonu. Obtáčel z východní strany centrum Komárova, který odděloval od kostela sv. Jiljí, rozvětvoval se a o kilometr jižněji se vléval do Svratky. Zasypán byl v 70. letech 20. století v době výstavby dálničního přivaděče a panelákového sídliště, jež nevratně zničily původní tvář Komárova.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-12-08]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_645.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze