Brno

Předchozí Zpět Následující

Přízemí je po desetiletí prázdnoty ve značně zdevastovaném stavu. Je to už mnoho let, co tyto prázdné budovy čekají nepovšimnuty kolemjdoucími ve spleti dvorků a zdí na svůj osud. Brno, CZE 7. 5. 2018

Přízemí je po desetiletí prázdnoty ve značně zdevastovaném stavu. Je to už mnoho let, co tyto prázdné budovy čekají nepovšimnuty kolemjdoucími ve spleti dvorků a zdí na svůj osud.Přízemí je po desetiletí prázdnoty ve značně zdevastovaném stavu. Je to už mnoho let, co tyto prázdné budovy čekají nepovšimnuty kolemjdoucími ve spleti dvorků a zdí na svůj osud.Přízemí je po desetiletí prázdnoty ve značně zdevastovaném stavu. Je to už mnoho let, co tyto prázdné budovy čekají nepovšimnuty kolemjdoucími ve spleti dvorků a zdí na svůj osud.Přízemí je po desetiletí prázdnoty ve značně zdevastovaném stavu. Je to už mnoho let, co tyto prázdné budovy čekají nepovšimnuty kolemjdoucími ve spleti dvorků a zdí na svůj osud.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-05-25]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tiskarna_typia/tiskarna_typia_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze