Brno

Předchozí Zpět Následující

Jenže opuštěná tiskárna má i svoji odvrácenou tvář. A ne jednu. Co může být horšího než erotické plakáty z 90. let 20. století? No přece vybledlé erotické plakáty z 90. let 20. století. Brno, CZE 7. 5. 2018

Jenže opuštěná tiskárna má i svoji odvrácenou tvář. A ne jednu. Co může být horšího než erotické plakáty z 90. let 20. století? No přece vybledlé erotické plakáty z 90. let 20. století.Jenže opuštěná tiskárna má i svoji odvrácenou tvář. A ne jednu. Co může být horšího než erotické plakáty z 90. let 20. století? No přece vybledlé erotické plakáty z 90. let 20. století.Jenže opuštěná tiskárna má i svoji odvrácenou tvář. A ne jednu. Co může být horšího než erotické plakáty z 90. let 20. století? No přece vybledlé erotické plakáty z 90. let 20. století.Jenže opuštěná tiskárna má i svoji odvrácenou tvář. A ne jednu. Co může být horšího než erotické plakáty z 90. let 20. století? No přece vybledlé erotické plakáty z 90. let 20. století.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-05-26]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tiskarna_typia/tiskarna_typia_34.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze