Brno

Předchozí Zpět Následující

V některých místch proběhla sanace poškozných zdí a propadlých stropů. Občas dokonce probleskuje světlo z povrchu a je slyšet svět nad námi. Brno, CZE 23. 9. 2015

V některých místch proběhla sanace poškozných zdí a propadlých stropů. Občas dokonce probleskuje světlo z povrchu a je slyšet svět nad námi.V některých místch proběhla sanace poškozných zdí a propadlých stropů. Občas dokonce probleskuje světlo z povrchu a je slyšet svět nad námi.V některých místch proběhla sanace poškozných zdí a propadlých stropů. Občas dokonce probleskuje světlo z povrchu a je slyšet svět nad námi.V některých místch proběhla sanace poškozných zdí a propadlých stropů. Občas dokonce probleskuje světlo z povrchu a je slyšet svět nad námi.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-03]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_lisenskeho_potoka/tunel_lisenskeho_potoka_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze