Ivančice

Předchozí Zpět Následující

Nadloží nad tunelem není příliš vysoké. je docela možné, že kdyby byl stavěn o několik desítek let později, byl by tunel Na Réně nahrazen zářezem - nebo - pravděpodobněji - by vedl o kousek východněji a byl by dvakrát delší - čímž by se významně narovnala trať. V roce 1870 bylo však takové řešení zřejmě ještě příliš náročné. Ivančice, CZE 11. 6. 2017

Nadloží nad tunelem není příliš vysoké. je docela možné, že kdyby byl stavěn o několik desítek let později, byl by tunel Na Réně nahrazen zářezem - nebo - pravděpodobněji - by vedl o kousek východněji a byl by dvakrát delší - čímž by se významně narovnala trať. V roce 1870 bylo však takové řešení zřejmě ještě příliš náročné.Nadloží nad tunelem není příliš vysoké. je docela možné, že kdyby byl stavěn o několik desítek let později, byl by tunel Na Réně nahrazen zářezem - nebo - pravděpodobněji - by vedl o kousek východněji a byl by dvakrát delší - čímž by se významně narovnala trať. V roce 1870 bylo však takové řešení zřejmě ještě příliš náročné.Nadloží nad tunelem není příliš vysoké. je docela možné, že kdyby byl stavěn o několik desítek let později, byl by tunel Na Réně nahrazen zářezem - nebo - pravděpodobněji - by vedl o kousek východněji a byl by dvakrát delší - čímž by se významně narovnala trať. V roce 1870 bylo však takové řešení zřejmě ještě příliš náročné.Nadloží nad tunelem není příliš vysoké. je docela možné, že kdyby byl stavěn o několik desítek let později, byl by tunel Na Réně nahrazen zářezem - nebo - pravděpodobněji - by vedl o kousek východněji a byl by dvakrát delší - čímž by se významně narovnala trať. V roce 1870 bylo však takové řešení zřejmě ještě příliš náročné.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-22]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_na_rene/tunel_na_rene_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze