Hrčava

Předchozí Zpět Následující

Úsek drážky mezi Vekslem a okresní silnicí z roku 1965. Koleje tu každou zimu připomínají rovnoběžné stopy běžkařů otištěné ve sněhu. Hrčava, CZE 21. 2. 2021

Úsek drážky mezi Vekslem a okresní silnicí z roku 1965. Koleje tu každou zimu připomínají rovnoběžné stopy běžkařů otištěné ve sněhu.Úsek drážky mezi Vekslem a okresní silnicí z roku 1965. Koleje tu každou zimu připomínají rovnoběžné stopy běžkařů otištěné ve sněhu.Úsek drážky mezi Vekslem a okresní silnicí z roku 1965. Koleje tu každou zimu připomínají rovnoběžné stopy běžkařů otištěné ve sněhu.Úsek drážky mezi Vekslem a okresní silnicí z roku 1965. Koleje tu každou zimu připomínají rovnoběžné stopy běžkařů otištěné ve sněhu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava/uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze