Hrčava

Předchozí Zpět Následující

Západní, vedlejší větev drážky nejméně na jednom místě překračovala bezejmenný potok. Dnes se v tomto místě, severně od okresní silnice, nachází betonový mostek nejasného stáří, přes který vede lesní cesta. Hrčava, CZE 21. 2. 2021

Západní, vedlejší větev drážky nejméně na jednom místě překračovala bezejmenný potok. Dnes se v tomto místě, severně od okresní silnice, nachází betonový mostek nejasného stáří, přes který vede lesní cesta.Západní, vedlejší větev drážky nejméně na jednom místě překračovala bezejmenný potok. Dnes se v tomto místě, severně od okresní silnice, nachází betonový mostek nejasného stáří, přes který vede lesní cesta.Západní, vedlejší větev drážky nejméně na jednom místě překračovala bezejmenný potok. Dnes se v tomto místě, severně od okresní silnice, nachází betonový mostek nejasného stáří, přes který vede lesní cesta.Západní, vedlejší větev drážky nejméně na jednom místě překračovala bezejmenný potok. Dnes se v tomto místě, severně od okresní silnice, nachází betonový mostek nejasného stáří, přes který vede lesní cesta.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava/uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze