Hrčava

Předchozí Zpět Následující

Pohled proti proudu bezejmenného ptoka na betonový mostek lesní cesty. Je docela dobře možné, že jde o původní most lesní úzkokolejky. Hrčava, CZE 21. 2. 2021

Pohled proti proudu bezejmenného ptoka na betonový mostek lesní cesty. Je docela dobře možné, že jde o původní most lesní úzkokolejky.Pohled proti proudu bezejmenného ptoka na betonový mostek lesní cesty. Je docela dobře možné, že jde o původní most lesní úzkokolejky.Pohled proti proudu bezejmenného ptoka na betonový mostek lesní cesty. Je docela dobře možné, že jde o původní most lesní úzkokolejky.Pohled proti proudu bezejmenného ptoka na betonový mostek lesní cesty. Je docela dobře možné, že jde o původní most lesní úzkokolejky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava/uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava_14.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze