Hrčava

Předchozí Zpět Následující

Od serpentiny v nejsevernějším bodě silnice do hrčavy pokračovala železnice ještě několik stovek metrů pod osadu Gavlonku nebo možná až pod osadu Durajku. Dnes vede v její trase bytelná lesní cesta. Hrčava, CZE 21. 2. 2021

Od serpentiny v nejsevernějším bodě silnice do hrčavy pokračovala železnice ještě několik stovek metrů pod osadu Gavlonku nebo možná až pod osadu Durajku. Dnes vede v její trase bytelná lesní cesta.Od serpentiny v nejsevernějším bodě silnice do hrčavy pokračovala železnice ještě několik stovek metrů pod osadu Gavlonku nebo možná až pod osadu Durajku. Dnes vede v její trase bytelná lesní cesta.Od serpentiny v nejsevernějším bodě silnice do hrčavy pokračovala železnice ještě několik stovek metrů pod osadu Gavlonku nebo možná až pod osadu Durajku. Dnes vede v její trase bytelná lesní cesta.Od serpentiny v nejsevernějším bodě silnice do hrčavy pokračovala železnice ještě několik stovek metrů pod osadu Gavlonku nebo možná až pod osadu Durajku. Dnes vede v její trase bytelná lesní cesta.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-13]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava/uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava_17.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze