Hrčava

Předchozí Zpět

Pohled na horní část údolí Černého potoka a trasu úzkokolejky ve stopě dnešní lesní cesty směrem pod Gavlonku (v pravo na snímkuú a možná i Durajku (za kopcem vpravo). Hrčava, CZE 21. 2. 2021

Pohled na horní část údolí Černého potoka a trasu úzkokolejky ve stopě dnešní lesní cesty směrem pod Gavlonku (v pravo na snímkuú a možná i Durajku (za kopcem vpravo).Pohled na horní část údolí Černého potoka a trasu úzkokolejky ve stopě dnešní lesní cesty směrem pod Gavlonku (v pravo na snímkuú a možná i Durajku (za kopcem vpravo).Pohled na horní část údolí Černého potoka a trasu úzkokolejky ve stopě dnešní lesní cesty směrem pod Gavlonku (v pravo na snímkuú a možná i Durajku (za kopcem vpravo).
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2021-04-14]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava/uzkokolejka_cierne_pri_cadci_hrcava_18.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze