Bukovec (ORP Jablunkov)

Předchozí Zpět Následující

Přesná trasa úzkokolejky je v současnosti již jen stěží vystopovatelná. A pod sněhem obzvláště. Pravděpodobné trasování po východním okraji lesa pod osadou Půlgrúň naznačuje mírná teréní vyvýšenina, snad násep zaniklé úzkorozchodky. Bukovec (ORP Jablunkov), CZE 21. 2. 2021

Přesná trasa úzkokolejky je v současnosti již jen stěží vystopovatelná. A pod sněhem obzvláště. Pravděpodobné trasování po východním okraji lesa pod osadou Půlgrúň naznačuje mírná teréní vyvýšenina, snad násep zaniklé úzkorozchodky. Přesná trasa úzkokolejky je v současnosti již jen stěží vystopovatelná. A pod sněhem obzvláště. Pravděpodobné trasování po východním okraji lesa pod osadou Půlgrúň naznačuje mírná teréní vyvýšenina, snad násep zaniklé úzkorozchodky. Přesná trasa úzkokolejky je v současnosti již jen stěží vystopovatelná. A pod sněhem obzvláště. Pravděpodobné trasování po východním okraji lesa pod osadou Půlgrúň naznačuje mírná teréní vyvýšenina, snad násep zaniklé úzkorozchodky. Přesná trasa úzkokolejky je v současnosti již jen stěží vystopovatelná. A pod sněhem obzvláště. Pravděpodobné trasování po východním okraji lesa pod osadou Půlgrúň naznačuje mírná teréní vyvýšenina, snad násep zaniklé úzkorozchodky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_cierne_pri_cadci_markov/uzkokolejka_cierne_pri_cadci_markov_12.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze