Bukovec (ORP Jablunkov)

Předchozí Zpět

Opět pouhý odhad na základě konfigurace terénu naznačuje, jak asi zahýbala ve svém nejvyšším úseku pod osadou Markov úzká kolej dřevařské drážky až na konečné překladiště u potoka. Bukovec (ORP Jablunkov), CZE 21. 2. 2021

Opět pouhý odhad na základě konfigurace terénu naznačuje, jak asi zahýbala ve svém nejvyšším úseku pod osadou Markov úzká kolej dřevařské drážky až na konečné překladiště u potoka.Opět pouhý odhad na základě konfigurace terénu naznačuje, jak asi zahýbala ve svém nejvyšším úseku pod osadou Markov úzká kolej dřevařské drážky až na konečné překladiště u potoka.Opět pouhý odhad na základě konfigurace terénu naznačuje, jak asi zahýbala ve svém nejvyšším úseku pod osadou Markov úzká kolej dřevařské drážky až na konečné překladiště u potoka.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Správným směrem [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2022-01-19]
Dostupné z: http://spravnym.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Uzkokolejka_cierne_pri_cadci_markov/uzkokolejka_cierne_pri_cadci_markov_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze